Transfery - Jesień 2018

W dniu dzisiejszym oficjalnie zakończylismy kompletowanie składu drużyny na nowy sezon.
Podczas minionego okna transferowego byliśmy wyjątkowo aktywni, dołączyło do nas aż 12 nowych zawodników oraz przedłużylismy o kolejny rok wypożyczenie z Czarnych Pruszcz Gd. Jakuba Głodka. Po raz pierwszy dokonaliśmy też dwóch transferów międzynarodowych, Mathieu Sobrero z Francji oraz Alexandre Machado z Portugali.
Poza wymienionymi dołączyli: Wojciech Wach(Portowiec Gdańsk), Bartek Kler(Farmacja Tarchomin), Paweł Cybuła(Karlikowo Sopot), Adrian Wiśniewski(Karlikowo Sopot), Bartosz Czulewicz(Olimpia Elbląg), Piotr Domżalski(Błękitni Pasym), Łukasz Madej(Spójnia Sadlinki), Marcin Baliczak(Rozstaje Gdańsk), Marcin Bach(bez klubu), Grzegorz Musik(GKS Kowale)

Niestety nie obyło się bez strat, odeszli od nas: Wojciech Kempiński(Polonia Gdańsk) oraz Łukasz Głogowski(GKS Kowale).

Nowych zawodników serdecznie witamy i przystępujemy do walki o jak najwyższą lokatę w tym sezonie!

Pod poniższym adresem pełna kadra(zdjęcia zostaną uzupełnione wkrótce):