FC Gowidlino 0-2 KP Zaspa Gdańsk

Wygrywamy na wyjeździe z FC Gowidlino 2:0

Trzeba odnotować fakt ze po raz pierwszy w oficjalnym meczu naszej drużyny zagrał bramkarz Krzysztof Witkowski. I to głownie dzięki niemu zagraliśmy pierwszy mecz sezonu na zero z tylu.
W pierwszej połowie meczu popisał się kilkoma dobrymi interwencjami ratując nasz zespól przed strata gola. Do przerwy stworzyliśmy sobie mało sytuacji bramkowych. Dopiero po przerwie zaczęliśmy grać w piłkę. Wpłynęły na to na pewno zmiany zrobione przez trenera, na boisku pojawili się tacy zawodnicy jak : Waldemar Szycman , Paweł Grzymała i Mateusz Andzelak ten ostatni strzeli przepiękna bramkę na 2:0 po odbiorze piłki z około 30 metrów przelobował wysuniętego bramkarza.
Bramkę na 1:0 po indywidualnej akcji strzelił Jacek Fularczyk. W drugiej połowie meczu drużyna gospodarzy robiła wszystko by doprowadzić do wyrównania , na szczęście bardzo dobrze w tym dniu był dysponowany nasz bramkarz i tym samym przeszedł do historii klubu jako pierwszy bramkarz który zachował czyste konto.