Porażka na rozpoczęcie sezonu

Mecz z Amigo zaczęliśmy spokojnie ale szybko rywale narzucili nam swój styl gry czyli ostra walkę i pressing. Mieli kilka dobrych sytuacji ale wychodziliśmy z nich obronną ręką . W naszej bramce z musu stał zawodnik z pola i radził sobie nieźle jednak napór rywala zmusił go w końcu do kapitulacji. Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando rywali którzy zdobyli dwie bramki a my nie potrafiliśmy odpowiedzieć żadną składną akcją.
W drugiej części sytuacja się odwróciła i już po dwóch minutach kontaktową bramkę zdobył Andrzej Fularczyk. Teraz my naciskaliśmy rywala a z dobrej strony pokazywali się nowi zawodnicy. Gdy wydawało nam się że zaraz doprowadzimy do remisu rywale w kuriozalny sposób zdobyli trzecią bramkę. Po wrzutce w pole karne piłki, która bezpańsko przeszła wszystkich zawodników w środku pola łącznie z obrońcami, zawodnik gości spokojnie strzelił i zrobiło się 1:3. Obraz gry nie uległ zmianie i nadal przeważaliśmy doprowadzając do rzutu karnego. Po faulu w 81 minucie na dobrze grającym Łukaszu Madeju bramkę na 2:3 zdobył Paweł Smoliński. Do końca meczu naciskaliśmy rywala jednak nie starczyło czasu na wyrównanie.
No cóż widać braki treningowe i jeszcze brak zgrania po zmianach personalnych ale to pierwszy mecz wiec zachowujemy spokój i gramy dalej!
Cieszą udane debiuty nowych zawodników więc czekamy na kolejny mecz;)