Ciężkie boje w Klukowie

W spotkaniu 16 kolejki Gdańskiej Serie B, pokonaliśmy na boisku w Klukowie zespół UKS 4:3.
Pomimo, iż miejscowa drużyna okupuje dolne części tabeli a na jesieni wygraliśmy u siebie gładko 7:1 o 3 pkt nie było łatwo. Mecz rozpoczęliśmy fatalnie, już w pierwszych minutach strzelając bramkę samobójczą, w niegroźnej sytuacji. Pomimo, iż szybko wyrównaliśmy po bramce Kempińskiego nasza gra nie wyglądała dobrze. Przytrafił nam się się kolejny błąd w obronie i wykorzystując nasze nierporozumienie gospodarze zdobyli trochę przypadkową bramkę. Przed przerwą udało się wyrównać po kolejnej bramce Kempy. W drugiej połowie gra wyglądała już trochę lepiej, zepchnęliśmy gospodarzy do defensywy, Baran zdobył 3 bramkę z rzutu karnego i czekaliśmy aż worek z bramkami się rozwiąże. Jednak popełniamy kolejny błąd i wychodzącego na dobrą pozycję zawodnika UKS, fauluje nasz obrońca. Pomimo iż, rzut wolny jest w znacznej odległości od naszej bramki, Klukowo wyrównuje strzałem bezpośrednim w samo okienko. Zwycięską bramkę dla nas strzela Kempiński kompletując hattricka. Mecz trudny i nieprzyjemny, mnóstwo błędów własnych oraz sędziowskich ale najważniejsze że możemy dopisać 3pkt i umocnić się na 4 miejscu w tabeli.

Bramki: 3x Kempiński, Baran
Zagraliśmy w składzie: Szostak - Malinowski, Głogowski, Lewandowski, Lenio(Pehnke) - Fularczyk, Baran, Sadowski(Kościelak), Naderza - Rojek(Grzymała), Kempiński