Klęska z Pomorzaninem

W ostatniej kolejce B-klasy przegraliśmy z Pomorzaninem Gdynia 3-1.
Pomimmo iż nasz przeciwnik do niedawna okupował ostatnie miejsce w tabeli bardzo mocno rozpoczął spotkanie. Już w drugiej minucie po składnej akcji zdobył pierwszą bramkę. 20 minut poźniej podwyższył prowadzenie strzelając bezpośrednio z rzutu wolnego ponad murem. Druga połowę rozpoczęliśmy trochę lepiej, dłużej przebywalismy na połowie rywali. Jednak wystarczył jeden kontratak i już było 3:0. Najpierw w polu karnym w sytuacji sam nas sam nasz bramkarz sfaulował napastnika gospodarzy i pomimo iż rzut karny udało się obronić, Pomorzanin dobrze wykonał rzut rożny.
Honorowe trafienie zaliczył dla nas Paweł Smoliński. Mecz kończyliśmy w 10 po drugiej żółtej kartce dla Arka Rojek.
Sędzia w tym spotkaniu pokazał 12! żółtych kartek, co ciekawe nie wszystkie trafiły do protokołu sędziowskiego...