Wybrzeże Gdańsk 3:2 KP Zaspa Gdańsk

Pierwsza połowa spotkania to znaczna dominacja gospodarzy. Drużyna Wybrzeża operowała lepiej piłką i stwarzała sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsza padła po dużym błędzie naszego bramkarza strzałem z odległości około 30 metrów od bramki. Bramkę wyrównującą strzela Kacper Szczepański mocnym strzałem w lewy róg bramki. Po tej stracie drużyna gospodarzy znowu przejęła inicjatywę jednak dobrze spisywał się nasz bramkarz Krzysztof Szostak. Bramkę na 2:1 tracimy po rzucie karnym. Bramkę na 3:1 tracimy ponownie po błędzie naszej obrony, dośrodkowanie z rzutu wolnego z około 30 metra przecina nasz zawodnik Wojciech Kempiński i pakuje piłkę do własnej bramki.
W 2 połowie spotkania nasz zespól zaczyna grać bardziej odważnie a mecz się wyrównuje. Bramkę na 3:2 strzałem z głowy zdobywa Wojciech Kempiński. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki jednak brakowało szczęścia. Trzeba uznać wyższość rywala i pogodzić się z porażką. W tym dniu zespól gospodarzy po prostu był lepszy.